קצת עלי!

Facebook

חפשו אותי בפייסבוק והתרשמו ממגוון העבודות שלי 🙂

Instagram

האיסטגרם שלי מחכה לכן עם כל העבודות שלי כך שתוכלו להתרשם ולרשום לי

YouTube

רוצות לקבל טיפים לאיפור מקצועי? כנסו ליוטיוב

הסיפור שלי

את אהבתי ותשוקתי לאיפור גיליתי עוד בגיל צעיר.
היות ואני לא יודעת לצייר הדרך הכי טובה עבורי לבטא את הרגשות והדמיון שלי היא בעזרת איפור, בין אם זה התאמת הצבעים, השילוב והערבוב שלהם ובין אם זה להפוך בן אדם לדמות מסויימת מהדמיון.
בגיל 18 בנשף שלי זאת הייתה הפעם הראשונה שהלכתי למאפרת מקצועית.
וגיליתי שהאיפור שאני מסוגלת לעשות והייתי עושה לפני שעוד למדתי באופן מקצועי היה יותר נכון עבור המבנה פנים שלי וצורת העיניים מזו שעשתה לי המאפרת ופה נולדה הכמיהה שלי ללמוד לעומק את כל מבני הפנים ולדעת לאפר בצורה מקצועית אינדיבידואלית לכל אדם באשר הוא. למדתי איך להעצים את היופי ולתקן אי סימטריה.

כיום בת 23 מחזיקה שלוש דיפלומות בין לאומיות המקנות לי את התואר מסטראית באיפור. בלימודי למדתי איפור ביוטי הכולל איפור לאירועי ערב וחתונות במהלך לימודי למדתי מורפולוגיה אשר מעניק לי מידע על ניתוח נכון על ידי קריאת תוי הפנים אשר מעניק לי טאץ יחודי שמקנה לי יכולת להתאים אינדיבידואלית לכל לקוח את סוג האיפור הכי מתאים ונכון עבורו.

משם המשכתי את לימודי לאיפור פאשן ושם למדתי תכניקות מיוחדות ליצירת לוקים איחודים אשר מתאימים לתצוגות אופנה ואיפור שהוא יותר יוצא דופן.

לסיום לימודי למדתי את קורס המאסטר באפקטים מיוחדים (S.F.X) שם למדתי איך לעבוד נכון עם חומרים שונים שהם לא בהכרח איפור כגון לאטקס נוזלי, דבקים, ושעוות…

במהלך הלימודים שליבתי גם השתלמויות וסימרים לחיזוק התכניקות וחידוש התרנדים בהתאם לעונות: עונת החתונות, קיץ, חורף, סתיו, אביב. 

מגיל צעיר אהבתי להתבונן באימי כאשר היא הייתה מאפרת את עצמה לאירועים ומשם נבע אהבתי לאיפור.